Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Zajączki oraz Jagódki i Poziomki na urodzinach

Zajączki oraz Jagódki i Poziomki na urodzinachKolejne 3 zajęcia – poświęcone urodzinom Kubusia Puchatka odbyły się w Bibliotece Głównej  MBP w ubiegłym tygodniu.

Mali goście - grupa Jagódki oraz Poziomki z Przedszkola nr 9 z chęcią przybyli na 93. urodziny Kubusia Puchatka. Na przedszkolaków czekała cała masa atrakcji i zabaw. Na przyjęciu urodzinowym nie mogło zabraknąć solenizanta.

Ku uciesze dzieci pojawił się Kubuś Puchatek we własnej osobie a także jego przyjaciele- brykający Tygrysek i różowiutki Prosiaczek. Przedszkolaki bez problemu poradzili się z rebusami i zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę o mieszkańcach Stumilowego Lasu. "Miodowy quiz" przeprowadzony przez tygryska był okazją do przypomnienia najciekawszych momentów i przygód Kubusia Puchatka. Miś przygotował dla swoich gości grę w kalamburu pod hasłem: co może być koloru żółtego (jak futerko Kubusia)? Ponadto dzieci przyczepiały Kłapouchemu ogon, układamy Kubusiowe puzzle, tworzyły historyjkę obrazkową o urodzinach Puchatka oraz bawiły się w detektywa. Kubuś ukrył w swoich książkach różne zadania do wykonania oraz chciał sprawdzić spostrzegawczość i umiejętność wyszukiwania przy zadaniu z plakatami. Na koniec, by uwiecznić te radosne chwile, wszyscy mieli okazję zrobić sobie zdjęcie w fotoramkach przygotowanych specjalnie na ta okazję. Dodatkową atrakcją były misiowe i tygrysie opaski na głowę oraz maski : pszczółka i tygrys.

Dzień wcześniej gościliśmy grupę Zajączki z Przedszkola nr 10. Przedszkolaki bez problemu poradzili się z rebusami i zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę o mieszkańcach Stumilowego Lasu. "Miodowy quiz" przeprowadzony przez tygryska był okazją do przypomnienia najciekawszych momentów i przygód Kubusia Puchatka. Miś przygotował dla swoich gości grę w kalamburu pod hasłem: co może być koloru żółtego (jak futerko Kubusia)? Ponadto dzieci układały Kubusiowe puzzle, tworzyły historyjkę obrazkową o urodzinach Puchatka oraz bawiły się w detektywa. Kubuś ukrył w swoich książkach różne zadania do wykonania oraz chciał sprawdzić spostrzegawczość i umiejętność wyszukiwania przy zadaniu z plakatami. Na koniec, by uwiecznić te radosne chwile, wszyscy mieli okazję zrobić sobie zdjęcie w fotoramkach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Dodatkową atrakcją były misiowe i tygrysie opaski na głowę oraz maski : pszczółka i tygrys. Podsumowaniem zajęć było wykonywanie zakładek do książek w kształcie bohaterów bajki o Kubusiu Puchatku.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech