Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Bibliotekarze się szkolili

Bibliotekarze się szkolili25 października 2019 roku pracownicy bibliotek gminnych powiatu stalowowolskiego i Miejskiej Biblioteki Publicznej uczestniczyli w zorganizowanych w Bibliotece Głównej w Stalowej Woli warsztatach prowadzonych przez Joannę Trygar – Polak z Centrum Szkoleniowego KLANZA z filią w Rzeszowie.

Organizatorem szkolenia była nasza biblioteka przy wsparciu finansowym ze środków Powiatu Stalowowolskiego.

Warsztaty miały charakter interdyscyplinarny i obejmowały elementy edukacji polonistycznej i plastycznej oraz formy aktywności ruchowej, pokazywały jak w praktyce można ciekawie połączyć naukę z zabawą. Praca na zajęciach odbywała się z wykorzystaniem metod aktywizujących.

Dzięki tematowi szkolenia: „Pląsy, harce oraz twórcze działania inspirowane legendami i prawdą” uczestnicy mieli okazję przenieść się w cudowny i niezwykle fascynujący świat legend, które są ważnym elementem naszej tradycji, folkloru i kultury.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech