Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Z wizytą w bibliotece

Z wizytą w biblioteceUczniowie klasy zerowej PSP nr 7 z OI odwiedziły 29 października bibliotekę aby zapoznać się jak funkcjonują poszczególne agendy.

W Multitece dużym zainteresowaniem cieszył się” kącik zabaw" - gry, pluszaki, klocki. Dzieci zostały zachęcone do korzystania z biblioteki i czytania książek. W Książce Mówionej wysłuchały bajek: „Księżniczka na ziarnku grochu" oraz legendy „O Lechu, Czechu i Rusie". Następnie odwiedziły Czytelnię zapoznając się z książką popularnonaukową z różnych dziedzin wiedzy.

Dzieci znalazły również dla siebie książki o tematyce przyrodniczej, sportowej i inne. Wysłuchały informacji o funkcji jaką spełnia Czytelnia i jej zasoby. Dzieci sprawdziły również osobiście, jak można korzystać z urządzenia do samodzielnego wypożyczenia książki.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech