Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Na zakładkowych warsztatach

Na zakładkowych warsztatach31 października dzieci z klas I-III z Zespołu Szkół Specjalnych Nr 6 w Stalowej Woli przybyły do Miejskiej Biblioteki Publicznej na warsztaty zakładek. Grupa z przygotowanych szablonów wykonywała przeróżne wzory zakładek. Każdy mógł stworzyć wyjątkową i praktyczną zakładkę do ulubionej książki. Przy użyciu włóczki, kolorowego papieru, pomponików i ruchomych oczek powstały kotki, misie pandy, lalki oraz potworki.