OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

I przedszkolaki wiedzą, że mamy Niepodległą!

I przedszkolaki wiedzą, że mamy Niepodległą!15 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli dzieci z Przedszkola EneDueRabe wzięły udział w akcji Mamy Niepodległą! wysyłając kartki z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę.

Rozmawialiśmy z maluchami również o polskich symbolach narodowych i wydarzeniach, które doprowadziły do wyzwolenia się naszego kraju z niewoli. Układaliśmy puzzle z hymnem i godłem Polski, a także omawialiśmy najważniejsze zasady zachowania się przy okazji świąt narodowych.