Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Powstały kolorowe zabawki z niczego

Powstały kolorowe zabawki z niczegoWarsztaty recyklingowe organizowane przez Lucjusza Nadbereżnego, prezydenta Stalowej Woli i Miejską Bibliotekę Publiczną im. M. Wańkowicza cieszą się niesłabnącą popularnością. Także w sobotę, 23 listopada mieszkańcy miasta - rodzice, dziadkowie, dzieci - licznie odwiedzili bibliotekę i wzięli udział w warsztatach robienia zabawek z recyklingu. Okazuje się, że często z rzeczy już nieprzydatnych można wyczarować prawdziwe cudeńka, a jeszcze przy tym się dobrze bawić.

Stare tektury, plastikowe opakowania, zakrętki, papierowe rolki zyskały „drugie życie”.

Ponad dwie godziny wszyscy pracowali tworząc samochodziki, czołgi, grę planszową „Kółko i krzyżyk”, łapacza kulek. Powstawały też zabawki według własnego pomysłu. Było to świetna zabawa, kreatywne spędzenie wolnego czasu, ale także nauka dla najmłodszych na temat selekcjonowania odpadów.  

Hasło warsztatów „W bibliotece nie ma nudy” sprawdziło się w 100 %. Rodzice i ich pociechy byli bardzo zadowoleni z zajęć. Na odchodne padały pytania o kolejne takie spotkania. – Dziękujemy za wspaniałe popołudnie, dawno tak dobrze nie bawiłam się wspólnie z dziećmi – mówiła jedna z uczestniczek spotkania.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech