Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Mikołajkowe zabawy z Zajączkami

Mikołajkowe zabawy z Zajączkami4 grudnia 2019 roku z okazji zbliżającego się Mikołaja Miejską Bibliotekę Publiczną odwiedziła grupa Zajączków z Przedszkola Nr 10 w Stalowej Woli. Na starszaków czekały rozmaite atrakcje.
Grupa przystąpiła do egzaminu na pomocnika Świętego Mikołaja. Przedszkolaki rozwiązywały quiz sprawdzający wiedzę o Świętym Mikołaju, odgadywały ślady Mikołaja wśród innych tropów, wspólnie tworzyły portret właściciela renifera.

Ponadto dzieci miały za zadanie skompletować listę prezentów. Utrudnieniem było losowanie wskazanych przedmiotów z zamkniętymi oczami. Pomocnik Mikołaja musi również wykazać się umiejętnością rzutu do celu i tutaj na przedszkolaków czekała gra polegająca na trafieniu obręczami w odpowiednie słupki. Grupa egzamin zdała celująco i każdy z uczestników otrzymał naklejkę "Pomocnik Świętego Mikołaja". Na zakończenie spotkania dzieci tworzyły papierowe renifery.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech