Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Stworzyli podarunkowe pudełeczka

Stworzyli podarunkowe pudełeczka5 grudnia 2019 roku uczniowie klas IV-V z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 7 w Stalowej Woli przybyli do Miejskiej Biblioteki Publicznej na warsztaty o tematyce mikołajek. Zbliżający się Mikołaj oraz Święta Bożego Narodzenia to idealny czas, kiedy możemy obdarowywać się wzajemnie upominkami. Nie tylko dzieci, ale również dorośli w tym magicznym okresie z wypiekami na twarzy otwierają prezenty.

Uczniowie w trakcie zajęć mogli samodzielnie wykonać świąteczne pudełka na podarunek dla bliskiej im osoby: mamy, taty, siostry, brata, babci czy przyjaciółki. Przy użyciu cekinów, brokatów, koralików, wstążek, materiałów i kolorowych papierów powstały wyjątkowe, bo indywidualne, opakowania przyozdobione zimowym i świątecznym akcentem.