Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Przedszkolaki i Mikołajki

Przedszkolaki i Mikołajki6 grudnia przypada dzień, na który czekają dzieci przez cały rok, czyli Mikołaj. W związku z tą datą Miejską Bibliotekę Publiczną odwiedziła grupa Żółta z Przedszkola Nr 18 w Stalowej Woli. Przedszkolaki wzięły udział w zabawie "Egzamin na pomocnika Świętego Mikołaja". Był quiz sprawdzający wiedzę o Świętym Mikołaju, rozpoznawanie śladów Mikołaja wśród innych tropów, szukanie różnic na portretach Mikołaja, kompletowanie listy prezentów za pomocą zmysłu dotyku.

Pomocnik Mikołaja musi również wykazać się umiejętnością rzutu do celu i tutaj na dzieci czekała gra polegająca na trafieniu obręczami w odpowiednie słupki. Po zaliczeniu wszystkich etapów "egzaminu" każdy z uczestników otrzymał naklejkę "Pomocnik Świętego Mikołaja". Na naszych gości czekała niespodzianka w postaci listu od Świętego Mikołaja. W drugiej części spotkania przedszkolaki tworzyły papierowe renifery. Na zakończenie wizyty grupa wysłuchała głośnego czytania bajki "Wyjątkowy prezent Świętego Mikołaja" o świątecznej wyprawie małej Zuzi na biegun północny.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech