Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Zrobili świąteczne kartki

Zrobili świąteczne kartki5 grudnia uczniowie kl. VII z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 uczestniczyli w zajęciach tworzenia kartek świątecznych. Powstały piękne prace, do których uczniowie wykorzystywali różnorodne materiały m.in. kolorowe papiery, pianki samoprzylepne, elementy dekoracyjne. Mamy nadzieję, że adresaci kartek z życzeniami świątecznymi, będą pod wrażeniem wkładu pracy ze strony uczniów.