Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Na warsztatach stworzyli świąteczne stroiki

Na warsztatach stworzyli świąteczne stroikiBoże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, każdy z nas myśli już o dekorowaniu swojego domu. Możliwość stworzenia własnoręcznie wykonanych, unikalnych ozdób świątecznych, dają od wielu lat warsztaty organizowane w stalowowolskiej książnicy. Cieszą się one wielką popularnością. Tym razem organizatorzy: Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli i Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza zorganizowali spotkanie, na którym tworzono ekologiczne dekoracje.

Chętnych do wspólnego spędzenia sobotniego czasu było ponad 80 osób, a gościem warsztatów była pani Renata Knap, zastępca prezydenta Stalowej Woli.

7 grudnia w MBP dziadkowie, rodzice i ich pociechy wspólnie przygotowywali małe choineczki. Powstawały prawdziwe dzieła sztuki z wykorzystaniem surowców wtórnych. Warsztaty stały się okazją do dobrej zabawy, integracji ale i nauki. Rzeczom już nieprzydatnym, często wyrzucanym do kosza można było dać drugie życie. Z plastikowych kubeczków, zakrętek, starych tekturowych kartonów, guzików i wielu innych materiałów wtórnych, w połączeniu z gałązkami, szyszkami i mchem uczestnicy wyczarowywali oryginalne choinki. Wystarczyło tylko trochę pomysłowości i kreatywności. W niejednym stalowowolskim domu pojawi się teraz mała ekologiczna ozdoba, rezultat sobotniej pracy. Warsztaty były świetną okazją do wspólnej integracji mieszkańców i kreatywnego spędzenia wolnego czasu. Dla najmłodszych także spotkaniem edukacyjnym o recyklingu. Wielu uczestników dopytywało się o kolejne zajęcia.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech