Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Świąteczne tradycje

Świąteczne tradycje13 grudnia 2019 roku uczniowie klasy III b z PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli wzięli udział w MBP w zajęciach „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia w Europie”, podczas których mogli poznać jak obchodzone są te święta w różnych krajach. Istnieje wiele różnic, które w ciekawy sposób urozmaicają bożonarodzeniowe zwyczaje. Jest to wyraźnie widoczne w Europie – w zależności od kraju zwyczaje świąteczne nawiązują do innych, przekazywanych od pokoleń tradycji.

Dodatkową atrakcją dla uczniów były warsztaty tworzenia kartek świątecznych. Powstały unikalne karteczki, które dzieci będą mogły ofiarować najbliższym.