Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Kreatywnie i wesoło z puzzlami i drewnianymi kukiełkami

Kreatywnie i wesoło z puzzlami i drewnianymi kukiełkamiZa nami pierwszy tydzień zimowych zajęć w Bibliotece Głównej, jakie zorganizowaliśmy podczas ferii dla młodych mieszkańców Stalowej Woli.

15 stycznia w bibliotece upłynął pod hasłem "Drugie życie niekompletnych puzzli". Celem spotkania było zwrócenie uwagi dzieci, że zniszczone czy niekompletne zabawki mogą nam posłużyć do twórczej pracy. Z niekompletnych puzzli, kolorowych włóczek, pomponików, kredek, ruchomych oczek uczestnicy zajęć tworzyli m.in. breloki, wisiorki, stworki, ludziki.

Ponadto czas w bibliotece umiliła gra w kalambury oraz zabawa z wykorzystaniem patyczków Bamp. Powstały rozmaite konstrukcje m.in. meble, wieże, zwierzaki i gwiazdy.

Dzień później, w kolejnym dniu ferii siedziba główna MBP przeobraziła się w pracownię drewnianych kukiełek. Dzieci, wykorzystując drewniane łyżki oraz rozmaite koralki, guziki, pompony, materiały, filc, ruchome oczy itp. wykonały ludziki i zwierzaki. Powstały księżniczki, piraci, kucharze, ale także pieski i króliczki. Tak przygotowane kukiełki wezmą udział w przedstawieniu teatralnym w kolejnym dniu ferii w bibliotece. Grupa wzięła również udział w grach: „zakrętkowa opowieść”, „przywitaj się", „zgadnij co to". Na zakończenie nie mogło zabraknąć twórczej pracy przy patyczkach Bamp.

15 stycznia 2020 r.

 

16 stycznia 2020 r.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech