OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Ciekawe zajęcia w MBP

Ciekawe zajęcia w MBP17 stycznia 2020 roku, pod koniec pierwszego tygodnia ferii Miejską Bibliotekę Publiczną odwiedziły dzieci z Klubu Wesoła Gromadka oraz przedszkolaki z Chatki Misia. Nasi goście wzięli udział w warsztatach plastycznych, podczas których wykonywali niezwykłe karnawałowe maski oraz nadali "drugie życie niekompletnym puzzlom". W drugiej części zajęć na dzieci czekała gra kalambury oraz patyczki Bamp.