OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Kukiełki i zabawa w teatrzyk

Kukiełki i zabawa w teatrzykDrugi tydzień ferii 2020 w bibliotece rozpoczął się od teatrzyku. Dzieci na poprzednich zajęciach wykonały kukiełki z drewnianych łyżek, które we wtorek 21 stycznia posłużyły im za postacie do przedstawienia.

Grupa została podzielona na kilkuosobowe zespoły. Po naradzie i przećwiczeniu ról można było rozpocząć kukiełkowy teatrzyk. Młodzi aktorzy spisali się wyśmienicie! Po grze aktorskiej przyszedł czas na zabawy ruchowe.