Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Rozmawiali o… skarpetkach

Rozmawiali o… skarpetkach4 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej uczniowie klasy II A z PSP nr 7 w Stalowej Woli uczestniczyli w lekcji poświęconej książce; "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek". Po zapoznaniu się z treścią rozwiązali przygotowane zadania i odpowiedzieli na pytania dotyczące lektury.

"Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to publikacja, która zwyciężyła w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą "Przecinek i Kropka" 2015.

Czy nie zastanawiało was, gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki? Bo jest faktem, że znikają, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyncze. Przynajmniej w domu Małej Be. Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody: zostają gwiazdami filmowymi, detektywami, mysimi mamami albo po prostu uszczelniają wronie gniazdo.

Serdecznie zachęcamy naszych młodszych Czytelników do pożyczenia tej ciekawej książki.