Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Wycieczka z Radomyśla

Wycieczka z Radomyśla19 lutego 2020 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej gościliśmy uczniów Szkoły Podstawowej z Radomyśla nad Sanem. Zwiedzanie biblioteki rozpoczęło się od poznała specyfiki i zasad obowiązujących w poszczególnych agendach biblioteki: Czytelni, Książki Mówionej, Wypożyczalni dla dorosłych oraz Multiteki. W Czytelni dzieci mogły zobaczyć m.in. największą oraz najmniejszą książkę spośród zbioru MBP.

W Książce Mówionej uczniowie wysłuchali audiobooka, natomiast w Multitece grupa dowiedziała się jak zostać czytelnikiem, ile książek można wypożyczyć i poznała ogólne zasady korzystania z wypożyczalni. Ponadto przedstawiono kilka wybranych propozycji: książki nietypowe i wyjątkowe w swojej formie i treści, które bardzo przypadły do gustu naszym gościom.