Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Autobusem do biblioteki

16 maja stalowowolską bibliotekę odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 15 w Stalowej Woli. Spora grupa maluchów przyjechała do nas autobusem. W większości dzieci po raz pierwszy odwiedziły nasz obiekt. Zaproponowaliśmy im zwiedzanie budynku oraz opowiedzieliśmy jak funkcjonuje biblioteka.

Dzieci mogły przyjrzeć się m.in. konferencji naukowej, jaka akurat odbywała się w Sali konferencyjnej na II piętrze budynku przy ul. ks. J. Popiełuszki 10. Dzieciaki wybrały się także na kiermasz książek. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie – już z rodzicami –  do zapisania się i korzystania z kolorowych zasobów Multiteki.