Biblioteka Główna będą czynne - od godz. 10:00 do 18:00.

Filie biblioteczne będą czynne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Kiermasz taniej książki do soboty

Kiermasz taniej książki do sobotyW bibliotece przy ul. ks. J Popiełuszki 10 ruszył kolejny kiermasz tanich książek. Stoisko czynne będzie przez pięć dni: od wtorku do piątku, w godzinach 9-18, zaś w sobotę 24 czerwca – w ostatni dzień funkcjonowania kiermaszu - od 9 do 14.

Na stoisku umieszczonym na parterze obiektu, tuż obok wejścia głównego, można „upolować” naprawdę ciekawe rzeczy: od lektur szkolnych, bajek, kryminałów - po arcydzieła światowej literatury czy atrakcyjne albumy. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Można również przynieść książki, które już przeczytaliśmy, zalegają nam na półkach i nie wiemy co z nimi zrobić, a nie chcemy ich wyrzucać. Na kiermaszu trafią do kolejnych czytelników. Zapraszamy!