Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Wystartowały wakacyjne zajęcia

Wystartowały wakacyjne zajęciaAle super! W Bibliotece Głównej rozpoczęły się zajęcia w ramach „Lata w Bibliotece”. 5 lipca powstały kolorowe kolaże. W ruch poszły nożyczki, klej, kamyki, guziki czy bibuła. Z tych i innych przedmiotów dzieci wykonały obrazki przedstawiające letni wypoczynek. Miejmy nadzieję, że w lipcu i sierpniu pogoda będzie tak ładna, jak na pracach dzieciaków.

Co nas jeszcze czeka w tym tygodniu podczas „Lata w bibliotece”?

Biblioteka Główna

6.07 /czwartek/  Frotaż - wykonywanie  obrazków owadów z wykorzystaniem odciśniętych wzorów z przedmiotów o wyrazistej fakturze.

7.07 /piątek/ Zabawy plastyczne inspirowane muzyką. Martwa natura, barwy ciepłe i zimne.

Filia nr 1

6.07 /czwartek/ Zabawy ruchowe, kalambury, gry planszowe, łamigłówki; Książka na wakacje – głośne czytanie fragmentu wybranej książki; Zajęcia plastyczne – Tęczowa Gąsienica z papieru kolorowego.

Filia nr 2

6.07 /czwartek/ „Europa nasz wspólny dom – Polska moja Ojczyzna” – czytanie wierszy Jana Brzechwy o zwierzętach. Zajęcia plastyczne, jeż z modeliny i patyczków, wykonywanie mapy krajoznawczej. Zagadki ,rebusy.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech