OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Z wizytą w bibliotece

Z wizytą w bibliotece22 września uczniowie Szkoły Specjalnej z opiekunami odwiedzili bibliotekę, aby zapoznać się z możliwościami jakie oferują poszczególne agendy z których czytelnik może skorzystać. A biblioteka to nie tylko książki. W czytelni czeka prasa, Internet, są audiobooki czy zabawy i kącik dla najmłodszych. Nasi goście zwiedzili budynek biblioteki oraz obejrzeli wystawę prac plastycznych.

Zostali również zaproszeni do korzystania z biblioteki.