OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

O zamkach i zamczyskach

O zamkach i zamczyskach6 października Miejską Bibliotekę Publiczną odwiedziły dzieci z klasy III G z PSP Nr 7 w Stalowej Woli. Na lekcji zorganizowanej w bibliotece dowiedziały się o ciekawych zamkach i pałacach na terenie Polski. Zabytki te warto odwiedzić o każdej porze roku.

Młodzi ludzie wysłuchali niesamowitych opowieści o polskich zamkach, a także legend opowieści z nimi związanych. Bibliotekarka prowadząca lekcję przybliżyła historie zamków, ich ruin oraz historie ich właścicieli.