Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

U Puchatka na urodzinach…

U Puchatka na urodzinach…10 oraz 12 października w Bibliotece Głównej dla maluchów zorganizowano 91. Urodziny Kubusia Puchatka. Odwiedziło nas w sumie 10 grup przedszkolnych, a w następnym tygodniu świętujemy z kolejnymi maluchami.

10 października w MBP zjawiły się dzieci reprezentujące Przedszkole nr 3. Kubuś przygotował dla swoich wiernych czytelników wiele atrakcji, zadbał nawet o to by małe brzuszki nie były puste: urodzinowi goście mogli spróbować małe co nieco: tygrysie ogonki, kubusiowe biszkopciki czy przekąski kłapouchego. Był także tort urodzinowy. Przedszkolaki mogli zmierzyć się z zadaniami sprawdzającymi wiedzę o Kubusiu Puchatku w turnieju "Kubusiowe koło fortuny". Zabawy i gry w kąciku czytelniczym także przypadły do gustu naszym małym gościom do gustu.

12 października Kubusiowi goście to 4 grupy z Przedszkola nr 9. Z chęcią przybyli na 91. urodziny Kubusia Puchatka. Na przedszkolaków czekała cała masa zabaw i zajęć plastycznych: kącik czytelniczy, historyjki obrazkowe, koło fortuny, Kubusiowe kręgle, łowienie baryłek z miodem. Część dzieci wykonywała ozdoby z plasteliny, aby tort urodzinowy dla Kubusia był jeszcze piękniejszy a na pozostałych czekało inne zadanie: bank pomysłów na prezent dla solenizanta. Powstała niezliczona ilość rysunków. Bardzo radosny Kubuś we własnej osobie zaszczycił nas swą obecnością i pojawił się w bibliotece, z czego dzieci były niezmiernie zadowolone. Kolejni w tym dniu goście, którzy odwiedzili bibliotekę by świętować wraz z nami, to przedszkolaki z Przedszkola nr 10. Tak jak i pozostałe grupy uczestniczyli oni we wszystkich atrakcjach przygotowanych na ten dzień. Ponadto, dzieci miały możliwość własnoręcznie wykonać kartkę urodzinową dla Kubusia. Pięknie ozdobione kartki zaadresowaliśmy na puchatkowy adres w Stumilowym Lesie. A na koniec poczęstunek- małe co nieco dla wygłodniałych małych artystów.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech