Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Andrzejkowe zabawy

Andrzejkowe zabawy22 listopada na zajęciach „andrzejkowych” zjawili się w bibliotece uczniowie klasy Ib z PSP nr 7 w Stalowej Woli. Andrzejkowe wróżby przetrwały aż do dziś i nadal cieszą się popularnością. Spośród wielu wróżb odprawianych tego jedynego w swoim rodzaju dniu, wybraliśmy te najciekawsze by przybliżyć dzieciom istotę tej tradycji.

Uczniowie klasy I PSP nr 7 chętnie uczestniczyli w przygotowanych dla młodych panienek i kawalerów zabawach: wyścigi bucików (by sprawdzić kto w nadchodzącym roku będzie największym szczęściarzem), wywróż sobie zawód, magiczny krąg, zaczarowane kubeczki, życzenie z monetą, połówki serc oraz mój najlepszy przyjaciel.