Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Andrzejkowe zabawy

Andrzejkowe zabawy22 listopada na zajęciach „andrzejkowych” zjawili się w bibliotece uczniowie klasy Ib z PSP nr 7 w Stalowej Woli. Andrzejkowe wróżby przetrwały aż do dziś i nadal cieszą się popularnością. Spośród wielu wróżb odprawianych tego jedynego w swoim rodzaju dniu, wybraliśmy te najciekawsze by przybliżyć dzieciom istotę tej tradycji.

Uczniowie klasy I PSP nr 7 chętnie uczestniczyli w przygotowanych dla młodych panienek i kawalerów zabawach: wyścigi bucików (by sprawdzić kto w nadchodzącym roku będzie największym szczęściarzem), wywróż sobie zawód, magiczny krąg, zaczarowane kubeczki, życzenie z monetą, połówki serc oraz mój najlepszy przyjaciel.