Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Z wizytą w bibliotece

Z wizytą w biblioteceGrupa dzieci z Przedszkola nr 10 pod opieką wychowawczyni Bogusławy Flis podczas wizyty w Bibliotece zwiedziła pomieszczenia i biblioteczne agendy, wysłuchała informacji o tym jakie książki się tu znajdują i jak się z nich korzysta, jak można spędzać czas korzystając z dostępnych zabawek, gier, puzzli, pieczątek i przyborów do rysowania i malowania.

Dzieci chciały również pooglądać książki o dinozaurach i poznać przygody Ivara - bohatera książek Lisy Bjarbo.