Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Wiersze Tuwima

Wiersze Tuwima21 lutego uczniów klasy I B z PSP nr 7 w Stalowej Woli zaprosiliśmy do biblioteki na zajęcia poświęcone twórczości Juliana Tuwima. Nasi goście przypomnieli sobie najbardziej popularne wiersze Tuwima: Lokomotywę, Okulary, Abecadło, Dyzio marzyciel, Warzywa, Skakankę. Wspólnie recytowali: Zosię Samosię i O panu Tralalińskim.

Wykazali się również dobrą znajomością utworów poety, rozwiązując zadania tematyczne.