OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Zrobili zakładki

Zrobili zakładkiW piątek, 11 maja uczniowie klasy ID z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w Stalowej Woli uczestniczyli w warsztatach tworzenia zakładek do książek. Po odsłuchaniu krótkiej historii zakładki i obejrzeniu rzeczy pozostawionych w książkach przez czytelników wykonały swoje własne imienne zakładki. Do ozdobienia posłużyły kolorowe markery, naklejki ozdobne i kolorowa mulina, z której wykonano frędzelki.

W efekcie końcowym powstały piękne zakładki, które będą służyć młodym czytelnikom.