Kiermasz już czynny

Kiermasz już czynnyWe wtorek, 3 lipca ruszył Kiermasz Taniej Książki w stalowowolskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej. Warto się wybrać na ten funkcjonujący tylko do soboty 7 lipca „targ”, bo książki kupimy na nim za złotówkę.

Kiermasz to odpowiedź na sygnały Czytelników, którzy prosili aby przedłużyć ten, który MBP zorganizowała w czerwcu z okazji Nocy Bibliotek. Wcześniejszy trwał kilka godzin, ten który właśnie wystartował – niemal tydzień. Znacznie więcej osób będzie miało szansę wybrać ciekawe książki i kupić je po okazyjnej cenie.

Na stoisku umieszczonym na parterze obiektu przy ul. ks. J Popiełuszki 10, tuż obok wejścia głównego, można „upolować” naprawdę ciekawe pozycje: od lektur szkolnych, bajek, kryminałów - po arcydzieła światowej literatury czy atrakcyjne albumy. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Można również przynieść książki, które już przeczytaliśmy, zalegają nam na półkach i nie wiemy co z nimi zrobić, a nie chcemy ich wyrzucać. Na kiermaszu trafią do kolejnych czytelników.

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza miłośników literatury na kiermasz od 3 lipca do 6 lipca w godz. 12.00-17.00, natomiast w sobotę, 7 lipca w godz. 9.00-14.30.

Czerwiec 2019