Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 WRZEŚNIA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filie czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Tajemnice druku...idziemy do drukarni!

Tajemnice druku...idziemy do drukarni!Dzieci uczestniczące w zajęciach wakacyjnych w Bibliotece Głównej wzięły udział w wycieczce do drukarni Stempart w Stalowej Woli. Celem wycieczki było zapoznanie się z maszynami drukującymi najwyższej jakości druki barwne oraz różnymi rodzajami papieru. Pracownicy drukarni przybliżyli dzieciom kolejne etapy powstawania druku, od przygotowania papieru i farby drukarskiej, po gotowy wydruk ulotki, folderu czy plakatu.

Uczestnicy wycieczki mieli okazję,  nie tylko zobaczyć poszczególne maszyny ale przede wszystkim dokładnie przyjrzeć się jak one pracują. Serdecznie dziękujemy właścicielowi  i pracownikom drukarni Stempart za miłe przyjęcie, możliwość poznania tajników druku, specyfiki pracy drukarzy oraz otrzymane gadżety. Wycieczka została zorganizowana w ramach projektu „Kuźnia bibliolubnych” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury, pod honorowym patronatem Lucjusza Nadbereżnego Prezydenta Miasta Stalowej Woli.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech