W Filii nr 1 ferie na półmetku!

Zakończył się pierwszy tydzień ferii. Podczas naszych spotkań nie mogło braknąć czasu na głośne czytanie. Dzieci wysłuchały historii o zwariowanej krowie Mamie Mu, która postanowiła się uczyć jeździć na rowerze (autorstwa T. Wieslandera) oraz o tym, co się może stać, gdy ktoś głośno krzyczy „Nudzi mi się” -  przekonał się o tym Szymon, bohater powieści R. Klimczaka „Nudzimisie”.

Dzieci komponowały bukiety dla babć z wytłoczek po jajkach i guzików, które naklejały na tekturkę pokrytą ozdobnym papierem. W czwartek przy pomocy patyczków higienicznych mali artyści nakładali punktowo farby wypełniając pola na swoich rysunkach. Hubek Nudzimiś był jednym z najczęstszych postaci pojawiających na kolorowych kompozycjach. Był też czas na rysowanie i rozwiązywanie łamigłówek oraz inne zabawy.

Zapraszamy na kolejne spotkania!

Wrzesień 2019