Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Filia nr 1 - Wyrywaliśmy "rzepkę"

Filia nr 1 - Wyrywaliśmy "rzepkę"Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci (2 kwietnia) klasa I z PSP nr 2 odwiedziła Filię nr 1. Uczniowie dowiedzieli się, że dzień ten ma na celu rozpowszechnienie książek dla dzieci oraz wspieranie czytania przez najmłodszych. Na zajęciach w Czytelni dzieci wysłuchały wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”.

Następnie wybrały i  pokolorowały postacie występujące w utworze, które umieściły sobie na głowach za pomocą papierowej opaski, aby móc przejść do finalnego zadania jakim było… wyrwanie rzepki! Na trawniku przed budynkiem Biblioteki, dzieci jedno za drugim - zgodnie z kolejnością wynikająca z treści wiersza -  chwytały linę, by wspólnym wysiłkiem sprostać zadaniu. Udało się! I to nawet dwa razy, bo zabawa tak się spodobała, że musieliśmy ją koniecznie powtórzyć. Po powrocie do Wypożyczalni dzieci dowiedziały, jak stać się naszym czytelnikiem i poznały podstawowe zasady wypożyczania książek.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech