Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne          Godziny otwarcia Filie: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Filia nr 1 - pasowanie na czytelnika

5 maja w Filii nr 1 odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika dzieci z Przedszkola nr 11 (grupa Biedronki i grupa Plastusie). Dzieci bardzo uważnie wysłuchały listu od Książki. Doskonale zapamiętały 6 życzeń jakie skierowała do nich Królowa Biblioteki i uroczyście ślubowały, że będą o książki dbać i je szanować. Pani kierownik, każde dziecko z osobna pasowała bibliotecznym ołówkiem i wręczyła dzieciom dyplomy i emblematy.

W wypożyczalni mali czytelnicy oglądali książki-zabawki i wysłuchali legendy "Wiano Świętej Kingi", a następnie pokolorowali ilustrację do przeczytanej książki.