Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Filia nr 1 - wyświetlamy bajki z projektora

Filia nr 1 - wyświetlamy bajki z projektoraDrugi dzień XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek upłynął w Filii nr 1 bardzo sympatycznie - na głośnym czytaniu bajek naszym najmłodszym czytelnikom. Zmieniliśmy jednak nośnik przekazu i zamiast czytać z książki, czytaliśmy bajki z kliszy wyświetlane projektorem.  Dzieci ze świetlicy przy PSP nr 3 oglądnęły Śpiącą Królewnę i Zaczarowaną bańkę mydlaną.

Do bajeczek przygotowany był podkład przeróżnych dźwięków, który uatrakcyjnił i dopełnił cały pokaz. Nasi mali czytelnicy uczestniczyli w zajęciach z ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem były trafne odpowiedzi na przygotowane do bajek pytania. Na pożegnanie dzieci otrzymały zakładki do książek i słodkie co nieco.