Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Filia nr 1 - Eko okładki

Filia nr 1 - Eko okładkiW ramach Stalowowolskich Dni Książki w Filii nr 1 przygotowaliśmy dla uczniów klas III zajęcia plastyczne, na których robiliśmy eko okładki na zeszyty. Szukając alternatywy dla szkodliwego dla środowiska plastiku, do obłożenia użyliśmy papieru ze starych kalendarzy, plakatów, tapety, bristolu oraz tzw. szarego papieru. Dzieci poznały technikę złożenia arkusza w taki sposób, by nie tylko trwale zabezpieczył zeszyt, czy książkę, ale również pełnił funkcję dekoracyjną.