Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Filia nr 1 - Światowy Dzień Pluszowego Misia

Filia nr 1 - Światowy Dzień Pluszowego MisiaW Filii nr 1 przez kilka dni trwały zajęcia poświęcone Światowemu Dniu Pluszowego Misia. Dzieci z klas I-III z PSP nr 3 oraz ze Szkoły Specjalnej poznały historię powstania ukochanej maskotki czyli pluszowego misia. Niedźwiedzie duże i małe często były inspiracją dla pisarzy do tworzenia utworów dla dzieci i młodzieży, w których te właśnie zwierzęta stawały się głównym bohaterami.

Dzieci przypomniały sobie imiona misiów i ich cechy główne na podstawie znanych bajek. Nie brakowało także łamigłówek, zagadek i puzzli o tematyce "misiowej", a na jednych zajęciach dzieci robiły własnoręcznie mini maskotki z kolorowej włóczki.