OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Filia nr 1 - Podróżować w ferie warto - w bibliotece, z książką i eko-zabawką

Filia nr 1 - Podróżować w ferie warto - w bibliotece, z książką i eko-zabawkąTrzeci dzień ferii w Filii nr 1 upłynął nam na podróży koleją. Na podstawie książki "Pociągi" dzieci poznały historię kolei żelaznej, a także przybliżyliśmy naszym uczestnikom sylwetki Roberta i George'a Stephensonów - wynalazców parowozu. Na panelu plastycznym wykonywaliśmy lokomotywy i wagony, wykorzystując do tego papier kolorowy, butelki i zakrętki plastikowe, a także rolki tekturowe.

W czasie przeznaczonym na zabawę budowaliśmy wieżę z patyczków Bamp i graliśmy w Twistera.