OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Filia nr 1 - Podróżować w ferie warto - w bibliotece, z książką i eko-zabawką

Filia nr 1 - Podróżować w ferie warto - w bibliotece, z książką i eko-zabawkąKolejny dzień ferii w Fili nr 1 upłynął Dzieciom na poznaniu krótkiej historii francuskiego podróżnika , miłośnika i badacza fauny i flory oceanów Jacques-Yves Cousteau według książki Przemysława Rudzia pt.Kim Oni są ? Podróżnicy. Na zajęciach plastycznych z kolorowego papieru i bibuły na kartce Dzieci wykonały kolorowe ośmiornice.W wolnym czasie grały w grę powszechnie znaną jako gra w kolory.

Było wesoło i radośnie.