OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Filia nr 1 - Podróżować w ferie warto - w bibliotece, z książką i eko-zabawką

Filia nr 1 - Podróżować w ferie warto - w bibliotece, z książką i eko-zabawkąPiątego dnia ferii w Fili nr 1 w czasie przeznaczonym na  lekturę Dzieci uważnie słuchały przygód Kazika głównego bohatera książki Łukasza Wierzbickiego pt. Afryka Kazika. Otóż Kazimierz Nowak samotnie przejechał rowerem nieznaną Afrykę. Był człowiekiem o wielkiej odwadze i życzliwości do drugiego człowieka a przede wszystkim nieustraszonym podróżnikiem.

W ramach zajęć plastycznych każdy Uczestnik na kartce papieru wykonał rower jak na załączonych zdjęciach. Następnie na zabawach i wspólnych grach Dzieci spędziły przyjemnie i wesoło czas.