OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Filia nr 1 - Podróżować w ferie warto - w bibliotece, z książką i eko-zabawką

Filia nr 1 - Podróżować w ferie warto - w bibliotece, z książką i eko-zabawkąOstatni dzień ferii w Filii nr 1 upłynął Dzieciom na podróży balonem. Na podstawie fragmentu książki Juliusza Verne “Pięć tygodni w balonie” o imieniu “Wiktoria”. Trzej panowie Doktor Samuel Fergusson, przyjaciel Dick i służący Joe dnia 19 kwietnia 1862 rozpoczynają fascynującą podróż na kontynent Afryki w tamtych czasach mało znany. Następnie na zajęciach plastycznych Dzieci robią kolorowe balony.

Pozostały czas wspólnie rywalizują rzucając piłeczką do pojemnika, a także grając w grę pomidor. Było dużo śmiech i radości.