Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Filia nr 1 - Wycieczka klasy II z PSP nr 7

Filia nr 1 - Wycieczka klasy II z PSP nr 7Uczniowie z klasy II z PSP nr 7 uczestniczyli w lekcji bibliotecznej, dotyczącej zasad funkcjonowania biblioteki i pracy bibliotekarza. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, co to jest biblioteka i jakie ma zadania. Zaznajomiły się z warunkami, które należy spełnić by zostać jej użytkownikiem, zbiorami oraz regułami ich wypożyczania. Uczniowie wykonywali także własnoręcznie zakładki do książek oraz wysłuchały głośno czytanego rozdziału Detektywa Pozytywki.