Biblioteka Główna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

Filie biblioteczne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Dzień Bezpiecznego Internetu w Filii nr 1

Dzień Bezpiecznego Internetu w Filii nr 1W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu, wraz z klasą II z PSP 3, omówiliśmy zasady korzystania z urządzeń mobilnych oraz zasady bezpiecznego korzystania z sieci Internet. Dzieci wysłuchały najpierw opowiadania Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel "Żółty berecik". Z pomocą prezentacji porozmawialiśmy o zaletach i zagrożeniach, z którymi wiąże się korzystanie z Internetu.

Dłuższą część spotkania poświęciliśmy pojęciu netykiety - dzieci poznały najważniejsze zasady obowiązujące w "wirtualnym świecie". Na koniec wspólnie rozwiązały krzyżówkę w celu utrwalenia poruszanych kwestii, rozwiązaniem której było hasło BEZPIECZEŃSTWO.