Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: poniedziałek: 9:00 - 15:00; wt.- pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Dzień Bezpiecznego Internetu w Filii nr 1

Dzień Bezpiecznego Internetu w Filii nr 1W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu, wraz z klasą II z PSP 3, omówiliśmy zasady korzystania z urządzeń mobilnych oraz zasady bezpiecznego korzystania z sieci Internet. Dzieci wysłuchały najpierw opowiadania Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel "Żółty berecik". Z pomocą prezentacji porozmawialiśmy o zaletach i zagrożeniach, z którymi wiąże się korzystanie z Internetu.

Dłuższą część spotkania poświęciliśmy pojęciu netykiety - dzieci poznały najważniejsze zasady obowiązujące w "wirtualnym świecie". Na koniec wspólnie rozwiązały krzyżówkę w celu utrwalenia poruszanych kwestii, rozwiązaniem której było hasło BEZPIECZEŃSTWO.