OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Filia nr 1 - Międzynarodowy Dzień Niedźwiedzia Polarnego

Filia nr 1 - Międzynarodowy Dzień Niedźwiedzia PolarnegoDzieci z klas I-III ze Szkoły Specjalnej uczestniczyły w lekcji edukacyjnej dotyczącej Światowego Dnia Niedźwiedzia Polarnego. Prezentacja multimedialna zaciekawiła uczniów i wywiązała się spontaniczna rozmowa na temat arktycznych niedźwiedzi. Na panelu plastycznym dzieci wykonywały maskę karnawałową - głowę niedźwiedzia polarnego z tekturowych talerzyków i waty.