Biblioteka Główna będą czynne - od godz. 10:00 do 18:00.

Filie biblioteczne będą czynne - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00 oraz 14:40 do 15:00

Filia nr 1 - Bon Ton dla dzieci

Filia nr 1 - Bon Ton dla dzieciW środę 14.06. br. w czytelni Filii nr 1 odbyły się zajęcia, w których uczestniczyły dzieci ze świetlicy przy SP nr 3. Tematem przewodnim były podstawowe zasady savoir vivre, na podstawie książki Agnieszki Frączek pt. "Dobre obyczaje czyli w Lekkim tonie o Bon Tonie". Uczniowie po wysłuchaniu kilku wierszy rozwiązywali test, w celu utrwalenia wiadomości.

Druga część zajęć upłynęła nam na głośnym czytaniu fragmentu książki Grzegorza Kasdepke pt. "Mam prawo!".