A- A A+

Pierwsze wakacyjne zajęcia w Filii Nr 1

Pierwsze wakacyjne zajęcia w Filii Nr 1We wtorek, 4 lipca, w Filii Nr 1, rozpoczęliśmy zajęcia wakacyjne przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Na naszym pierwszym spotkaniu nie mogło zabraknąć zabaw integracyjnych, dzięki którym mogliśmy się lepiej poznać. Ogłoszony został  również konkurs wakacyjny, dotyczący książek M. Widmarka i H. Willis z serii „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai.

Podczas głośnego czytania dzieciaki wysłuchały opowiadania „Wakacje Potworaka” ze  zbioru  „Potworak i inne kosmiczne opowieści” autorstwa Grzegorza Kasdepke. Później rozwiązywały krzyżówkę, której hasła można było odgadnąć jedynie po uważnym słuchaniu. Kolejnym zadaniem były łamigłówki dotyczące kosmosu i kosmitów.
Na warsztatach plastycznych dzieci robiły zwierzątka z modeliny. Dzięki ich  fantazji na makiecie zoo pojawiły się węże, pająki, gepard śnieżny, pingwin, ale także osa, motylek, a nawet… świnka Peppa. W końcowej części zajęć układały puzzle oraz grały w kręgle z Angry Birds.
Nasi mali goście bardzo chętnie uczestniczyli we wszelkich zabawach. Jesteśmy pewni, że miła i przyjazna atmosfera będzie nam towarzyszyła do końca wakacji.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Kalendarz

Listopad 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin