Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Wakacyjne spotkania w Filii Nr 1

Wakacyjne spotkania w Filii Nr 1Minął już drugi tydzień naszych wakacyjnych zajęć. W czwartek i wtorek dzieci wysłuchały kolejnych opowiadań G. Kasdepke o Potworaku: „Dwadzieścia pięć wcieleń listonosza” i „Muzeum”. A następnie odgadywały rebusy, których hasła nawiązywały do pracy listonosza oraz rozwiązywały zagadki i łamigłówki dotyczące różnych obiektów kultury.

Czytelnia zapełniła się kolorowymi zwierzątkami wycinanymi przez naszych małych  gości. W czwartek ubiegłego tygodnia ich zadaniem było złożenie z dwóch pasków papieru kolorowego tęczowej gąsienicy, którą ozdabiały ruchomymi oczkami i cekinami. We wtorek dzieci wycinały i kleiły  żółwie.
13 lipca uczestnicy naszych spotkań rysowali i wycinali postaci z dyndającymi rękami i nogami. I tu wykazali się wyobraźnią, bo tematem przewodnim miały być kowboje, a oprócz nich powstały potwory, kościotrupy i wojownicy. Dzieci zapoznały się ze smokiem Pomponem – bohaterem powieści Joanny Olech pt. „Pompon w rodzinie Fisiów”.
Nie zabrakło również zabaw ruchowych rozwijanych pamięć i spostrzegawczość. Były również kalambury i różne zgadywanki.
Zapraszamy na kolejne spotkania!

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech