Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Kolorowo i wesoło w Filii Nr 1

Kolorowo i wesoło w Filii Nr 1W tym tygodniu dzieci biorące udział w zajęciach wakacyjnych w Filii Nr 1 poznały nowe sposoby wykorzystania bibuły. We wtorek wycinały z niej kolorowe fale przyklejane za pomocą kleju wodnego. Po mozolnej pracy powstały trójwymiarowe akwaria z rybkami, które zdobią teraz naszą okienną wystawę.

W czwartek dzieciaki komponowały pocztówki z pozdrowieniami z wakacji. Metoda tworzenia kartek polegała na wyklejaniu kolorowych widoczków za pomocą kuleczek z bibuły. Chłopcy chętnie na zielonej trawce umieszczali bohaterów z gry Minecraft, dziewczynki natomiast jeziorka otoczone kwiatami.
W trakcie spotkań z książką, dzieci wysłuchały kolejnej części książki Joanny Olech "Pompon w rodzinie Fisiów". W czwartek natomiast poznały jedną z przygód niezwykłej krowy Mamy Mu, bohaterki opowiadania J. Wieslandera "Mama Mu czyta".
Nie zabrakło również łamigłówek i zagadek oraz zabaw ruchowych. Dużym powodzeniem cieszyła się gra twister oraz kalambury.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech