OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Filia nr 1 - Kolorowo i wesoło na wakacyjnych zajęciach

Filia nr 1 - Kolorowo i wesoło na wakacyjnych zajęciachW Filii nr 1 sierpień z akcją Wakacje 2017 upływa nam kolorowo i radośnie. Dzieci samodzielnie wykonują przepiękne rękodzieła. Projektują, wycinają i tworzą z bibuły i plastiku nietuzinkowe prace. Powstały dzwonki z surowców wtórnych i modeliny, korale i bransoletki z kolorowych gazet, kwiatki-wiatraczki z butelek PET, a także radosne słoneczniki z krepiny.

Poza zabawami plastycznym, dzieci uczestniczą także w zabawach ruchowych. Korzystając z pięknej pogody puszczaliśmy bańki małe i duże, bawiliśmy się w berka i Twistera. Poznaliśmy zasady gry w "planszówki", dostępne w naszej bibliotece i układaliśmy puzzle. Uczestnicy naszych zajęć chętnie słuchają głośnego czytania wybranych opowiadań i rozwiązują łamigłówki z nimi związane.