OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Filia nr 1 - Jak szybko zapamiętać imiona dzieci z Bullerbyn?

Filia nr 1 - Jak szybko zapamiętać imiona dzieci z Bullerbyn?Dnia 27.09.2017 r. odwiedzili nas uczniowie klasy III d z PS nr 3, którzy uczestniczyli w głośnym czytaniu lektury "Dzieci z Bullerbyn" A.Lindgren. Na podstawie przeczytanego tekstu, uczniowie mieli za zadanie rozpoznać opis sytuacyjny z błędem.

Dzieci rozwiązywały także zagadki powiązane z lekturą i kolorowały scenkę z głównymi bohaterami, w celu utrwalenia ich imion i miejsc zamieszkania.