Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Filia Nr 1 - Pierwsza wizyta w bibliotece

Filia Nr 1 - Pierwsza wizyta w biblioteceW czwartek, 28 września, naszą filię po raz pierwszy odwiedziły dzieci z Oddziału Przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej Nr 3. Podczas wizyty dowiedziały się m. in. w jaki sposób można zostać czytelnikiem, jak należy się obchodzić z książkami, czym różni się czytelnia od wypożyczalni.

Prezentowane im książki i książeczki wzbudziły w naszych małych gościach szczere zainteresowanie. W czytelni wysłuchali zabawnego wierszyka o niesfornych przyborach szkolnych autorstwa Izabeli Mikrut pt. „Co się wydarzyło  w piórniku”. Na zakończenie spotkania dzieci rozwiązywały łamigłówkę. Cała grupa zgodnie stwierdziła, że bardzo podoba się im w bibliotece i na pewno ponownie nas odwiedzą.
Zapraszamy!