OD 1 LIPCA ZMIANA GODZIN OTWARCIA BIBLIOTEKI ORAZ FILLI

Biblioteka Główna  oraz filie będą czynne - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 16:00.

WTOREK - od godz. 10:00 do 17:00. W soboty wszystkie obiekty biblioteki będą nieczynne.

Przerwy na dezynfekcję: 11:40 do 12:00

Filia nr 1 - Świat baśni – łamigłówki i zabawy związane z postaciami baśniowymi

Filia nr 1 - Świat baśni – łamigłówki i zabawy związane z postaciami baśniowymiUczniowie klas III ze Szkoły Podstawowej nr 3 uczestniczyli w lekcjach edukacyjnych dotyczących baśni J. Ch. Andersena. Prezentacja multimedialna dostarczyła uczniom wiedzy o sylwetce autora, jego trudnym dzieciństwie, inspiracjach w tworzeniu utworów. Czytaliśmy głośno baśnie "Nowe szaty cesarza" oraz "Słowik".

Dzieci rozwiązywały także rebusy, zagadki  i krzyżówki nawiązujące do tematu zajęć.